ВСІ НОВИНИ

Група вчених з Університету Південної Кароліни та Київського національного університету ім. Тараса Шевченка проводять спільні дослідження у зоні відчуження

Відповідно до Угоди про наукове співробітництво між Університетом Південної Кароліни (США), Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Державним спеціалізованим підприємством «Екоцентр», з 3 по 7 червня у зоні відчуження перебуває група вчених з вищевказаних наукових установ.

Мета візиту – проведення спільних досліджень щодо вивчення впливу постійного радіоактивного опромінення на різні рівні біологічної організації (молекулярний, клітинний, тканинний, органний) популяцій фонових видів тварин.

У ході візиту науковці зустрілися з фахівцями ДСП «Екоцентр», у супроводі яких відвідали пункти системи радіоекологічного моніторингу підприємства.
Під час перебування у зоні відчуження вчені досліджували популяції птахів, гризунів, ссавців та біологію їх стану на полігонах «Рудий ліс», «Став-охолоджувач» та в лісових угіддях зони відчуження поблизу міста Прип’ять, відселених сіл Залісся , Замошня, Копачі, Корогод, Чистогалівка, Розсоха, Рудня-Іллінецька, Ямпіль тощо.

«Проведення досліджень допоможе з’ясувати деякі особливості функціонування фауністичних комплексів у радіаційних ценозах зони відчуження», – зазначив провідний інженер з підготовки виробництва відділу з виробничих питань та міжнародних проектів ДСП «Екоцентр» Ігор Чижевський.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію