ВСІ НОВИНИ

Керівники компанії «Black&Veatch» (Великобританія) відвідали ЦСВДІВ комплексу виробництв «Вектор»

20 квітня 2017 року в рамках реалізації міжнародного контракту «Підтримка введення в експлуатацію, ліцензування та управління центральним сховищем відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання (ЦСВДІВ)», що фінансується Урядом Великобританії, відбувся офіційний візит делегації, представлений керівництвом компанії Замовника «Black&Veatch» (Великобританія), та керівником проекту від Департаменту бізнесу, енергетики та промислової стратегії (ДБЕПС) Уряду Великобританії паном Філом Річардсом.

Метою візиту було ознайомлення з результатами реалізації проекту, відвідання ЦСВДІВ комплексу виробництв «Вектор» та проведення робочої наради з учасниками реалізації контракту.

У ході візиту відбулась робоча зустріч з Генеральним директором ДК «УкрДО «Радон» - директором ДСП «ЦППРВ» Валентином Мельниченком, працівниками відділів і служб підприємства, які задіяні в реалізації проекту.

Представники компанії побували на ЦСВДІВ, де отримали вичерпну інформацію на всі поставлені питання щодо роботи сховища.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію