ВСІ НОВИНИ

Керівники підприємств зони відчуження заслухали презентацію на тему «Розбудова системи державного внутрішнього контролю на підприємствах, установах сфери управління ДАЗВ»

05 жовтня в приміщенні Державного агентства України з управління зоною відчуження (м. Чорнобиль) відбулась нарада керівників підприємств, установ та організацій зони відчуження під головуванням Голови ДАЗВ Віталія Петрука.

Голова ДАЗВ представив нового начальника Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС Головного управління Національної поліції України в Київській області майора поліції Обжелянського Яна Івановича та висловив сподівання на плідну співпрацю.

Далі керівники підприємств сфери управління ДАЗВ звітували про реалізацію планів заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду 2017-2018 рр. Було констатовано, що станом на 1 жовтня 2017 року вищевказані плани заходів виконано.

Крім цього, керівники підприємств заслухали презентацію на тему «Розбудова системи державного внутрішнього контролю на підприємствах, установах сфери управління ДАЗВ». За словами головного спеціаліста з питань внутрішнього аудиту ДАЗВ Світлани Кочіної, Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію розвитку державного внутрішнього фінансового контролю на період до 2017 року (розпорядження КМУ від 24.05.2005 № 158-р), яка передбачає підвищення ефективності використання державних фінансів шляхом системного вдосконалення діяльності органів державного та комунального сектору, до яких належать державні підприємства, установи та організації. Ця презентація спрямована на:

мотивацію керівників підприємств на розбудову системи внутрішнього контролю, яка ґрунтується на моделі системи внутрішнього аудиту розвитку європейських країн;
усвідомлення правильного значення поняття «внутрішній контроль», оскільки, як випливає з практики діяльності, деякі керівники думають, що це поняття означає лише ревізії контролюючих органів;
початок запровадження конкретних заходів з розбудови системи внутрішнього контролю на підприємствах сфери управління ДАЗВ.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію