ВСІ НОВИНИ

Колеги та співвітчизники! Вітаю вас із Днем Конституції України!

Прийнятий 1996 року, Основний Закон остаточно закріпив незалежність та суверенність молодої європейської держави – України. Наша Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та головне – важливості безпеки для людини.

За 10 років до прийняття Конституції на українських землях сталася найбільша у світі техногенна катастрофа – вибух на 4 енергоблоці Чорнобильської АЕС. Вона знайшла своє відображення у статті 16 Конституції: «Забезпечення екологічної безпеки і підтримання екологічної рівноваги на території України, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи – катастрофи планетарного масштабу, збереження генофонду Українського народу є обов'язком держави».

Щодня тисячі людей в агентстві та на підприємствах, що належать до сфери управління ДАЗВ працюють задля виконання цього обов’язку нашої держави, задля нашої з вами безпеки. Тому сьогодні я не просто вітаю Україну зі святом, а висловлюю вдячність та повагу кожному, хто самовіддано працює на благо нашої держави та її громадян. Бажаю вам наснаги та міцного здоров’я. Спільними зусиллями ми зробимо нашу країну ще безпечнішою!

Зі святом!

Голова ДАЗВ
Віталій Петрук

konst 28.06.2018

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
          (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію