ВСІ НОВИНИ

Колективу Чорнобильського заповідника представили нового керівника

Голова ДАЗВ представив колективу Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника нового виконуючого обов’язки директора – Олександра Миколайовича Галущенка. За словами Голови ДАЗВ Віталія Петрука, такі зміни сприятимуть підсиленню команди Заповідника, адже відповідно до завдань Міністра екології та природних ресурсів Ураїни цього року на них чекає розвиток підприємства і розширення сфери відповідальності. Однією із нових функцій Чорнобильського заповідника стане відповідальність за протипожежну безпеку зони відчуження.

«Наразі на розгляді Верховної Ради України знаходиться черговий законопроект щодо діяльності Заповідника. Ми сподіваємось на подальшу підтримку Парламенту і Уряду у напрямі розвитку природоохоронної діяльності у зоні відчуження», – підкреслив Голова ДАЗВ.

Новопризначений Олександр Галущенко має понад 20 років досвіду роботи на керівних посадах у сфері екології та природокористування, у тому числі – 14 років державної служби. Брав участь у втіленні програм ООН, Міжнародного банку реконструкції та розвитку й Європейського Союзу. Має звання кандидата географічних наук та 3-й ранг державного службовця.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
          (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію