ВСІ НОВИНИ

Круглий стіл про розвиток туризму у Поліському районі

05 липня в смт Красятичі Поліського району відбулось засідання круглого столу на тему: «Розвиток туризму Київської області на прикладі сільських районів», ініціатором проведення якого виступила Поліська райдержадміністрація.

Мета проведення – активізація процесів розвитку туризму.
У заході участь взяли представники Державного підприємства «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» (ДП «ЦОТІЗ»).

Зона відчуження включена у Дорожню карту Поліського району як одна із важливих конкурентних переваг у розвитку туристичного потенціалу.

Серед учасників круглого столу були представники від Торгово-промислової палати України, Комунальної установи Київської обласної ради «Київський обласний центр розвитку туризму», Іванківської та Поліської райдержадміністрацій, туристичних фірм і громадських організацій.

Під час заходу присутні заслухали начальника служби інформації та зовнішніх зв’язків ДП «ЦОТІЗ», який ознайомив їх з порядком відвідування території зони відчуження, динамікою збільшення кількості відвідувачів у останні роки, а також розповів про створення Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію