ВСІ НОВИНИ

Луб'янська лісова пожежна станція ДСП «Північна Пуща» отримала камеру відеонагляду для раннього виявлення пожеж у зоні відчуження

5 липня 2017 року у зоні відчуження відбулась урочиста церемонія відкриття на території Луб'янської лісової пожежної станції (ЛПС) ДСП «Північна Пуща» камери відеонагляду та комп’ютерної техніки системи раннього виявлення пожеж.

У церемонії взяли участь представники Посольства США в Україні, Державного агентства України з управління зоною відчуження, ДСП «Північна Пуща», Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж/Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту (УкрНДІЦЗ) та Лісової Служби США.

За словами директора ДСП «Північна Пуща» Романа Бондаренка, завдяки встановленим камерам відеонагляду виявлення пожежі буде максимально прискореним, і фахівці лісової пожежної станції зможуть швидко на неї зреагувати. Фахівці Луб'янської ЛПС продемонстрували присутнім функціональні можливості камери, а також ознайомили гостей з аварійно-рятувальною технікою, засобами зв'язку та засобами індивідуального захисту.

Після завершення візиту відбулась польова демонстрація-тренування щодо реагування, міжвідомчої координації та гасіння умовної великої пожежі силами і засобами ДСП «Північна Пуща», ДСП «Екоцентр», ДСП «Чорнобильський спецкомбінат» та Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) Головного управління ДСНС України у Київській області.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію