ВСІ НОВИНИ

Львівський спецкомбінат продемонстрував високий рівень готовності аварійної бригади до ліквідації надзвичайних ситуацій

Аварійна бригада ДСП «Львівський ДМСК» взяла участь у комплексних показових навчаннях під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Міжнародного аеропорту «Львів».

Під час показового навчання з реагування на аварійну посадку повітряного судна та виявлення радіоактивного матеріалу в незаконному обігу, аварійна бригада ДСП «Львівський ДМСК» за командою «Невідкладно» прибула до місця виявлення радіоактивного матеріалу та вилучила його для подальшого зберігання на ліцензованому об`єкті.

Також, підприємство продемонструвало можливості спеціалізованого обладнання, приладів радіаційної розвідки та дозиметричного контролю, які були отримані у рамках міжнародної технічної допомоги.

За словами учасників заходу, всі роботи з вилучення радіоактивного матеріалу аварійною бригадою було проведено з неухильним дотриманням заходів радіаційної безпеки та вимог чинного законодавства. Аварійна бригада ДСП «Львівський ДМСК» продемонструвала високий рівень готовності до ліквідації надзвичайних ситуацій.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
          (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію