ВСІ НОВИНИ

Міністр екології та природних ресурсів України і Голова ДАЗВ взяли участь у заходах, приурочених до 31-х роковин Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2017 року Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак та Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук взяли участь у мітингу-реквіємі, присвяченому 31-м роковинам аварії на Чорнобильській АЕС, який відбувся у Парку Слави у м. Чорнобиль.

На мітингу були присутні ліквідатори і ветерани ЧАЕС, працівники та керівники структурних підрозділів ДАЗВ, підприємств, установ і організацій зони відчуження, що належать до сфери управління ДАЗВ, а також представники від ІПБ АЕС НАН України та Атомпрофспілки.

Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіалів «Тим, хто врятував світ» та «Зірка Полин».

«Ми продовжуємо ліквідовувати наслідки аварії та робимо все можливе для того, щоб безпека була на якомога вищому рівні, щоб сюди поступово поверталося життя. Це буде не так швидко і, можливо, пройдуть сотні років, але це серйозно залежить від нашої сьогоднішньої роботи. Життя продовжується, давайте пам'ятати і працювати для того, щоб подвиг ліквідаторів не був марним», – сказав у своєму зверненні до присутніх Остап Семерак.

Зі словами подяки до учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС звернувся Голова ДАЗВ Віталій Петрук: «Я вам дякую за ту роботу, яку ви виконуєте. Вічна пам'ять мертвим ліквідаторам і подяка живим – тим, хто рятував і продовжує рятувати наш світ від ядерної біди».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію