ВСІ НОВИНИ

Міжнародна експертна група розроблює керівний документ для працівників лісових пожежних станцій у зоні відчуження

У рамках четвертої Національної координаційної наради з удосконалення попередження та гасіння лісових пожеж у зоні відчуження з 3 по 5 липня 2017 року в м. Чорнобиль проходить засідання міжнародної експертної групи, в якій беруть участь представники Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ), підприємств сфери управління ДАЗВ (ДП «ЦОТІЗ», ДСП «Північна Пуща», ДСП «Екоцентр», ДСП «ЦППРВ», ДСП «Чорнобильський спецкомбінат»), Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) Головного управління ДСНС України у Київській області, Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС, Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж/Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ), Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту (УкрНДІЦЗ) та Лісової Служби США.

Метою засідання є розроблення Керівництва (інструкції) з реагування на надзвичайні ситуації для працівників лісових пожежних станцій та польова демонстрація-тренування готовності та реагування на надзвичайну ситуацію (умовну лісову пожежу).

Організаторами засідання виступили: ДАЗВ, Лісова Служба США, ДСНС, Регіональний Східноєвропейський центр моніторингу пожеж (REEFMC)/Національний університет біоресурсів і природокористування України (м. Київ) та УкрНДІЦЗ.

Першого дня учасники заходу обговорили план польових навчань, які передбачається провести в зоні відчуження, щодо реагування, міжвідомчої координації та гасіння умовної пожежі силами і засобами ДСП «Північна Пуща» та підрозділів ДСНС. Фахівці Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж презентували присутнім проект розробленого «Кишенькового посібника з реагування на інциденти», призначеного для фахівців, які безпосередньо беруть участь у гасінні пожеж, та визначили низку завдань для подальшої роботи експертної групи.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію