ВСІ НОВИНИ

Міжнародна фінансова корпорація підписала меморандум про підтримку ДАЗВ у сприянні розвитку відновлювальної енергетики у зоні відчуження

У рамках виконання проекту, який передбачає, серед іншого, будівництво сонячних електростанцій у зоні відчуження, між Державним агентством України з управління зоною відчуження і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), що входить до Групи Світового банку, було підписано Меморандум про взаєморозуміння.

«Ми переконані, що співпраця з Міжнародною фінансовою корпорацією сприятиме відкритості і прозорості усіх процесів для розвитку відновлювальної енергетики у зоні відчуження на міжнародному рівні», – повідомив голова ДАЗВ Віталій Петрук.

За словами Джейсона Пеллмара, голови регіонального представництва IFC в Україні, Білорусі та Молдові, одним із пріоритетних завдань Міжнародної фінансової корпорації у сфері енергетики в Україні є надання консультативних послуг для забезпечення розвитку відновлюваної енергетики та залучення приватних інвестицій. Тому IFC зацікавлена в ефективній співпраці з ДАЗВ, що сприятиме розвитку сонячної енергетики у зоні відчуження.

Під час співпраці IFC розробить фінансово-економічну модель, проведе попереднє техніко-економічне дослідження, а також виконає оцінку законодавчої і нормативної бази для реалізації проекту на основі принципів прозорої та конкурентної процедури аукціонів, які стануть у пригоді потенційним інвесторам під час реалізації проекту з розміщення сонячних електростанцій у зоні відчуження.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію