ВСІ НОВИНИ

На Чорнобильській АЕС успішно пройшли тренування з цивільного захисту

На промисловому майданчику Чорнобильської АЕС відбулось загальностанційне спільне тренування з цивільного захисту, щоб перевірити готовність персоналу та аварійних підрозділів до дій у надзвичайних ситуаціях.

Як повідомив начальник відділу аварійної готовності та реагування ДСП ЧАЕС Дмитро Кондратов, це тренування було не зовсім звичайним. До нього було залучено всі сили і засоби Чорнобильської АЕС, пожежних підрозділів станції і зони відчуження, а також представників військової частини 3041, Головного управління ДНСН України у Київській області та Держатомрегулювання України.

За заздалегідь ухваленим сценарієм в одному з кабінетів офісної будівлі відбулося загоряння. Персонал чотириповерхового офісу повинен був терміново залишити приміщення. Для ускладнення завдання було уведено додаткову обставину — один із евакуаційних виходів було «задимлено», тож увесь персонал повинен залишити приміщення лише через один вихід. Контроль виходів здійснювався за допомогою персоналу військової частини і персоналу відділу режиму фізичного захисту.

Пожежний підрозділ Чорнобильської АЕС прибув на місце уявної пожежі усього за 4 хвилини після виклику. За цей час увесь персонал офісу у кількості 95 осіб був евакуйований з будівлі і зосереджений у безпечному місці, що дало змогу пожежним підрозділам негайно розпочати підготовку до гасіння пожежі.

«Я вважаю, що тренування пройшло успішно, практично без зауважень. Евакуація пройшла у стислі терміни, дії персоналу абсолютно правильні. Такі тренування з цивільного захисту у нас проводяться як мінімум два рази на рік. У цьому році вони будуть частіше, оскільки на прохання ДСНС України ми проводимо тренування з евакуацією персоналу протягом року в декількох будівлях і спорудах ДСП ЧАЕС», — наголосив Дмитро Кондратов.

За матеріалами ДСП «ЧАЕС»

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію