ВСІ НОВИНИ

На оперативній нараді серед керівників зони відчуження було визначено пріоритети роботи на 2018 рік та з'ясовано стан технічної готовності до погіршення погодних умов

17 січня 2018 року Голова ДАЗВ Віталій Петрук провів у м. Чорнобилі нараду серед керівників підприємств, установ та організацій зони відчуження. На нараді були присутні Голова Державної інспекції ядерного регулювання України Григорій Плачков та Голова Атомпрофспілки України Валерій Матов.

Під час заходу було заслухано керівників державних підприємств сфери управління ДАЗВ щодо пріоритетів діяльності у 2018 році. Також, з огляду на нинішнє погіршення погодних умов, керівники ДСП «Чорнобильський спецкомбінат» та ДСП «УЗФО ЧАЕС» запевнили, що підприємства готові до роботи в цілодобовому режимі та мають достатню кількість паливно-мастильних матеріалів і посипального матеріалу для забезпечення безпечного руху автотранспорту.

Окрім цього, Віталій Петрук познайомив своїх колег з новим Генеральним директором Державної корпорації «Українське державне об'єднання «Радон» Андрієм Анатолійовичем Бургомістренко, який також виконує обов’язки директора ДСП «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами». Голова ДАЗВ висловив упевненість, що новий керівник розпочне свою роботу з посилення вимог стосовно дотримання законодавства з ядерної та радіаційної безпеки.

У підсумку наради Голова ДАЗВ наголосив, що:

пріоритетом діяльності ДСП УКБЗВ, ДСП «ЦППРВ» та ДП «НТЦ КПРВ» у 2018 році є завершення будівництва першого пускового комплексу «Вектор» у складі двох сховищ для захоронення твердих радіоактивних відходів (ТРВ-1 і ТРВ-2), з подальшим його розширенням;

керівники державних підприємств, які належать до сфери управління ДАЗВ, для забезпечення працівникам права виходу на пенсію за віком на пільгових умовах, мають провести атестацію робочих місць.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію