ВСІ НОВИНИ

На протиаварійному тренуванні рятувальники ДСП «Чорнобильська АЕС» показали високий рівень підготовки

20 квітня 2017 року особовий склад чергового караулу Другої державної пожежно-рятувальної частини ДСП «Чорнобильська АЕС» Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) Головного управління ДСНС України у Київській області та фахівці Чорнобильської АЕС взяли участь у спільному об’єктовому протиаварійному тренуванні на території ДСП «Чорнобильська АЕС».

Тема тренування – «Пожежа на установці вилучення паливних відходів в промисловому комплексі перетворення твердих радіоактивних відходів, яка спричинена коротким замкненням в шафі управління датчика рівня сипучих матеріалів серії ААА-GS9002».

«Спільне об’єктове протиаварійне тренування, яке ми провели сьогодні, здійснювалося з метою підвищення рівня пожежної безпеки на території ДСП «Чорнобильська АЕС», – зазначив помічник начальника зміни з оперативного реагування Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Київській області, полковник служби цивільного захисту Євген Рисак.

Єдиною командою фахівці Чорнобильської АЕС та рятувальники показали злагоджену роботу та готовність до взаємодії у надзвичайних ситуаціях.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію