ВСІ НОВИНИ

На території зони відчуження виявлено та вилучено снігохід

10 січня до чергової частини Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС надійшло повідомлення про те, що біля відселеного села Чапаєвка зі сторони Республіки Білорусь спостерігаються сліди снігохода.

Внаслідок проведених оперативно-пошукових заходів працівники Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС спільно з співробітниками Відділу прикордонної служби «Іванків» виявили та затримали у відселеному селі Паришів громадянина України з м. Славутич Київської області, який незаконно проник поза контрольно-пропускними пунктами з селища Комарин Гомельської області Республіки Білорусь на територію зони відчуження на снігоході «Буран».

Даний громадянин за допомогою снігохода на санях перемістив через кордон човен «Казанка-6», також у нього виявлено мисливській ніж без дозвільних документів.
Виявлені снігохід, човен та ніж вилучені.

За фактом порушення проводиться перевірка щодо притягнення затриманого до кримінальної та адміністративної відповідальності за статтями 263 Кримінального Кодексу України («Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами») та 461, 2041 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» та «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України»).

Робота з виявлення порушників правового і радіаційного режиму на території зони відчуження триває.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію