ВСІ НОВИНИ

На засіданні науково-технічної ради ДАЗВ представило проект технічного завдання для розробки схеми планування території зони відчуження

На черговому засідання науково-технічної ради ДАЗВ було представлено звіт про виконання плану науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт у 2019 році, а також розглянули обґрунтування необхідності розроблення схеми планування території зони відчуження.

«Схема планування території зони відчуження стане частиною Генеральної схеми планування території України та значною мірою уточнить її. У ній буде відображено результати аналізу стану використання території зони відчуження та визначено стратегічні напрямки її розвитку», – зазначив т.в.о. Голови ДАЗВ Володимир Фещенко.

У рамках створення схеми планування території зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення буде проведено аналіз сучасного стану території, визначено проблеми її розвитку і перелік планувальних обмежень – місця високого радіаційного забруднення, розміщення об’єктів культурної спадщини та природно-заповідного фонду. На основі цих даних буде надано пропозиції щодо соціально-економічних напрямків розвитку зони відчуження та її функціонального зонування, а також сформовано перелік нових видів об’єктів науково-технічної діяльності, розміщення яких є доцільним у зоні відчуження.

Як зазначає головний спеціаліст відділу архітектури, капітального будівництва, управління майном, роботи над інвестиційними проектами та земельних відносин Артем Зацаринський, розроблення схеми планування території зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення буде відбуватися із урахуванням планувальних обмежень та комплексної стратегічної екологічної оцінки території. За результатами роботи над схемую планування буде створене відповідне зонування території та мають бути сформовані заповідна, наукова, виробнича, інженерно-транспортна та туристична мережі.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію