ВСІ НОВИНИ

Нагороджено учасників конкурсу «Чорнобиль. Природа. Відродження»

Дитячий гомін. У поглядах – радісне очікування й передчуття свята.

19 квітня в колонній залі КМДА зібрались юні учасники конкурсу «Чорнобиль. Природа. Відродження». На урочистій церемонії переможців було нагороджено подарунками та дипломами у визначених номінаціях та різних вікових категоріях.

На запрошення Заповідника, який підтримало Державне агентство України з управління зоною відчуження, відгукнулися талановиті хлопчики і дівчата із загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста Києва, Іванківського та Поліського районів. З місяць фантазували й втілювали власні творчі ідеї в реальності. Водночас, не забуваючи про тему конкурсу – відродження природи Українського Полісся – території, що постраждала від наслідків аварії на ЧАЕС.

Як виявилось, у нас дуже багато дітей обдарованих, здібних, з оригінальним баченням світу і довкілля, тому членам комісії, яка уважно переглянула більше трьохсот творчих робіт, було надзвичайно важко вибрати серед них найкращі. І все ж – кращих серед кращих визначено. Тридцять п'ять переможців отримали дипломи І-ІІІ ступенів. Ще дев'яносто конкурсантів були нагороджені заохочувальними дипломами і подарунками.

Вітали і нагороджували діток начальник управління з питань забезпечення бар'єрної функції зони відчуження, природно-заповідного фонду, радіаційної безпеки, охорони праці та цивільного захисті – Байтала Михайло Романович та голова конкурсної комісії, в.о. директора Чорнобильського Заповідника Галущенко Олександр Миколайович.

Отож, кульмінація конкурсу - урочиста церемонія нагородження була не лише довгоочікуваною, але й радісною. Відтепер юне покоління знає: Чорнобиль – це не лише сум і трагедія, але й чергове місце, де природа може бути собою..

Інформація: Чорнобильський Радіаційно-екологічний Біосферний Заповідник

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
          (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію