ВСІ НОВИНИ

Науковці ДНДУ «Чорнобильський центр» взяли участь у 12-му Славутицькому екофорумі

Науковці ДНДУ «Чорнобильський центр з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології» презентували свій досвід і можливості учасникам 12-го Славутицького екофоруму, який проходив 25–27 квітня 2017 року у м. Славутичі в рамках роботи секції «Екологічні проблеми сталого розвитку та збереження навколишнього середовища» ІІ-ї Міжнародної конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища».

Модератор екофоруму Юлія Маклюк, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник ДНДУ «Чорнобильський центр», доповіла слухачам про біорізноманіття зони відчуження та відповіла на численні запитання гостей.

Вчений Університету Берклі (США) Кай Веттер розповів про досвід роботи науковців та студентів університету з громадою стосовно надання об’єктивної наукової інформації про радіаційну обстановку в місті, а також передав для славутицьких шкіл дозиметр, який входить до мережі власників таких дозиметрів у США та Японії, а відтепер – в Україні. Кожен, хто використовує такий прилад, має доступ до інформації стосовно рівня радіації в усіх місцях його використання.

 

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію