ВСІ НОВИНИ

Науковці з України та Норвегії продовжують спільні радіоекологічні дослідження у зоні відчуження

У рамках спільного проекту Національного університету біоресурсів і природокористування України та Норвезького університету природничих та технічних наук з 21 по 24 червня 2017 року тривав робочий візит до зони відчуження групи вітчизняних науковців та учасників міжнародного навчального курсу «Об’єднана українсько-норвезька програма освіти в галузі радіоактивності навколишнього середовища».

Спільні радіоекологічні дослідження спеціалістів Українського науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології Національного університету біоресурсів і природокористування України (УкрНДІСГР НУБіП) і Державного спеціалізованого підприємства «Екоцентр» регламентовані договором про науково-технічну співпрацю між НУБіП і ДСП «Екоцентр», українсько-японським науково-технічним проектом SATREPS та угодою про співробітництво в галузі ядерної безпеки і радіаційного захисту.

У ході візиту делегація зустрілась з фахівцями ДСП «Екоцентр». Були проведені спільні спостереження за об’єктами навколишнього середовища (ґрунти, рослинність, поверхневі води і водні організми) та відібрані зразки для подальших хімічних і радіометричних аналізів.

Науковці відвідали експериментальні полігони УкрНДІСГР НУБіП та ДСП «Екоцентр» (пункт тимчасової локалізації радіоактивних відходів «Рудий ліс», с. Копачі, водойма-охолоджувач Чорнобильської АЕС, озеро Глибоке).

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію