ВСІ НОВИНИ

Обговорення стану реалізації міжнародних проектів на майданчику ЧАЕС

13 липня 2016 року відбулась зустріч Першого заступника Голови Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Анатолія Диріва, директора Департаменту ядерної безпеки ЄБРР Вінса Новака і представника Чорнобильського фонду «Укриття» та Рахунку ядерної безпеки в Україні Олександра Славіса з метою обговорення стану реалізації міжнародних проектів на майданчику ЧАЕС.

Під час зустрічі відбувся обмін думками про хід робіт на майданчику Чорнобильської АЕС із будівництва нового безпечного конфаймента (НБК) та сховища відпрацьованого ядерного палива (СВЯП-2), що перебувають на завершальних етапах.

Вінс Новак надав інформацію стосовно підготовки до Асамблеї донорів Чорнобильського фонду «Укриття», яка відбудеться 22 липня у Лондоні, де ЄБРР та ДСП «Чорнобильська АЕС» будуть звітувати представникам країн-донорів про стан виконання цих проектів.

Українська сторона робить все можливе задля виконання раніше взятих зобов’язань щодо сплати внесків до Рахунку ядерної безпеки та Чорнобильського фонду «Укриття».

Учасники зустрічі наголосили на необхідності забезпечення належного фінансування усіх бюджетних програм, спрямованих на подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та підготовки до зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС.

Було приділено увагу питанню збереження чинного на сьогодні режиму пільгового оподаткування міжнародної технічної допомоги, а також оподаткування за нульовою ставкою операцій з постачання товарів (сировини, матеріалів, устаткування та обладнання), виконання робіт та постачання послуг на митній території України, що здійснюються в рамках міжнародної технічної допомоги.

Обговорено низку інших проблемних питань.

За матеріалами офіційного веб-сайту
Комітету Верховної Ради України з питань
екологічної політики, природокористування
та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи
http://komekolog.rada.gov.ua/

 

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію