ВСІ НОВИНИ

Під час виставки у Парижі було представлено Чорнобиль як територію змін та підписано меморандум про співпрацю з французьким агентством

Державне агентство України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) на запрошення Посольства України у Франції взяло участь у міжнародній виставці «The Travel Market Rendez-Vous - France & International», що проходила у місті Париж, де представило частину експозиції «Chornobyl: the territory of change» («Чорнобиль: територія змін»). Під час роботи експозиції працівники стенду поінформували гостей про перспективи розвитку зони відчуження, її сучасний радіаційний стан і потенціал для відвідувачів.

«Агентство щодня працює над тим, щоб зона відчуження розвивалася у напрямі інноваційних технологій та поширення якісної й точної інформації. Міжнародні виставки, зокрема, у Парижі – важливий елемент нашої роботи, адже вони сприяють налагодженню міжнародної співпраці та допомагають світовій спільноті дізнатися більше про сучасний стан зони відчуження», - розповідає Голова ДАЗВ Віталій Петрук.

Під час виставки керівництво профільного підприємства ДАЗВ – ДП «Центр організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» - підписало Меморандум про співпрацю з французьким туристичним агентством «Vacanture».

За словами начальниці відділу міжнародного співробітництва КМП ДП «ЦОТІЗ» Анастасії Нечитайло, розширення міжнародної співпраці щодо відвідування зони відчуження сприятиме підвищенню світового рівня обізнаності щодо подолання наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та розвитку зони відчуження.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
          (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію