ВСІ НОВИНИ

Підготовка до пожежонебезпечного весняно-літнього періоду у зоні відчуження

Під час підготовки до весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2017 року підприємства, установи та організації, які належать до сфери управління ДАЗВ,  вживають організаційних заходів,  спрямованих на підвищення рівня протипожежного захисту в пожежонебезпечний період. Видані накази про посилення протипожежного стану та розроблені плани організаційних заходів із запобігання пожежам, проведені повторні, позапланові інструктажі   з питань пожежної безпеки.

 «З метою проведення заходів із запобігання виникненню пожеж та організації, у разі необхідності, їх гасіння на підприємствах зони відчуження функціонує 7 дружин добровільної пожежної охорони загальною кількістю 33 особи. Добровільна пожежна охорона належить до другої категорії і забезпечується первинними засобами пожежогасіння», – повідомив старший інспектор відділення організації запобігання надзвичайним ситуаціям у зоні відчуження і зоні безумовного (обов'язкового) відселення 11 Державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) Головного управління ДСНС України в Київській області Вадим Олексієнко.

З метою попередження пожеж у весняно-літній період на об'єктах активізована роз’яснювальна робота серед працівників підприємств, установ та організацій, які належать до сфери управління ДАЗВ, проводиться аналіз діяльності добровільних протипожежних формувань щодо навчання залучених фахівців правилам пожежної і техногенної безпеки на робочому місці та діям у надзвичайних ситуаціях. Посилюється контроль за якістю підготовки до проведення та проведення спеціальних об’єктових навчань (тренувань) з питань цивільного захисту.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію