ВСІ НОВИНИ

Попит на відвідування зони відчуження зростає

Зона відчуження завжди викликала інтерес не лише у вітчизняних, але й у міжнародних організацій та ЗМІ, а також у окремих громадян – наших співвітчизників та іноземців.

Організацію відвідування зони відчуження офіційними делегаціями, представниками ЗМІ, ділових та наукових кіл, громадських організацій, окремими громадянами покладено на відділ прийому відвідувачів, делегацій та проведення заходів у зоні відчуження Служби інформації та зовнішніх зв’язків Державного підприємства «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження».

З травня 2016 року і по нинішній день зону відчуження відвідало понад сім з половиною тисяч громадян України та зарубіжних країн. З-за кордону найчастіше приїжджають представники Англії, Німеччини, США та Республіки Білорусь.

Під час візиту відвідувачі мають можливість отримати вичерпну інформацію про радіаційний та екологічний стан у зоні відчуження, стан справ з ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, поводженням з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом, побувати на оглядовому майданчику об’єкта «Укриття» ДСП «Чорнобильська АЕС», Чорнобиль-2, у м. Прип’ять, оглянути меморіальний комплекс «Зірка Полин» у м. Чорнобиль тощо.

Інформаційна довідка

Отримати детальну інформацію про порядок відвідування зони відчуження можна на офіційному веб-сайті Державного агентства України з управління зоною відчуження за посиланням: http://dazv.gov.ua/poryadok-vidviduvannya-zoni-vidchuzhennya/skhema-ta-poryadok-organizatsiji-zakhodiv-shchodo-pidgotovki-vidviduvannya-zoni-vidchuzhennya-i-zoni-bezumovnogo-obov-yazkovogo-vidselennya.html.

 

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію