ВСІ НОВИНИ

Посольство України у Французькій Республіці сприятиме розбудові відносин з органами та підприємствами у сфері поводження з РАВ

Представники Державного агентства України з управління зоною відчуження обговорили з керівництвом Посольства України у Французькій Республіці питання поводження з радіоактивними відходами (РАВ) та інформування населення про екологічний стан у зоні відчуження.

«Франція має значні досягнення у сфері поводження з відпрацьованим ядерним паливом та радіоактивними відходами, створенні об’єктів для зберігання і захоронення таких відходів та застосовує у своїй діяльності найкращий світовий досвід і новітні технології. Тому ефективне співробітництво з французькими колегами є важливим елементом для удосконалення національної системи поводження з РАВ», – зауважив Голова ДАЗВ Віталій Петрук.

Керівництво Посольства України у Французькій Республіці пообіцяло активно сприяти розбудові відносин ДАЗВ з французькими органами влади та підприємствами у сфері поводження з РАВ. Завідувач Сектору міжнародного співробітництва та зв'язків з громадськістю ДАЗВ Катерина Павлова зазначила, що під час зустрічі французькі колеги були ознайомлені з планами на майбутнє щодо покращення об’єктів інфраструктури для відвідувачів зони відчуження.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію