ВСІ НОВИНИ

Працівники Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України підвищили рівень оперативної готовності при виникненні надзвичайної ситуації

19 жовтня Інститут проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України (ІПБ АЕС НАН України) провів, протипожежне тренування з цивільного захисту за темою: «Дії персоналу при виникненні надзвичайної ситуації природного та техногенного характеру».

У ході заняття було практично відпрацьовано всі етапи протипожежного тренування: якість підготовки документації, порядок дій керівництва та персоналу установи, проведення протипожежного інструктажу і практичної частини тренування та підведення підсумків.

Фахівці Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) та відділу цивільного захисту та спецроботи ДП «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» здійснювали контроль за якістю підготовки та проведенням тренування.

Мету протипожежного тренування з цивільного захисту досягнуто – підвищено рівень оперативної готовності персоналу при виникненні надзвичайної ситуації природного та техногенного характеру.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію