ВСІ НОВИНИ

Представники керівництва ЄБРР ознайомились з ходом реалізації міжнародних проектів на Чорнобильській АЕС

12 березня промисловий майданчик Чорнобильської АЕС відвідали виконуючий обов’язки віце-президента Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) з питань політики та партнерства Ален Пілу, керуючий директор в країнах Східної Європи та Кавказу Франсіс Маліж, директор Департаменту ядерної безпеки Вінс Новак та інші офіційні представники ЄБРР.

За інформацією ДСП «Чорнобильська АЕС», візит відбувся на запрошення компанії «НОВАРКА», яка здійснює будівництво нового безпечного конфайнменту. Цей проект фінансується з коштів, які акумульовані в Чорнобильському фонді «Укриття» країнами-донорами, розпорядником яких є ЄБРР.

Представники ЄБРР побували на оглядовому павільйоні об’єкта «Укриття», де перший заступник генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерій Сейда ознайомив їх з сучасним станом справ. У супроводі директора компанії «НОВАРКА» Ніколя Кая іноземні представники відвідали майданчик збірки Арки.

У ході візиту делегація відвідала майданчик будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива сухого типу (СВЯП-2). Цей проект фінансується з Рахунку ядерної безпеки ЄБРР. З ходом робіт присутніх ознайомив керівник проекту будівництва СВЯП-2 Андрій Савін. Присутніх цікавили питання, пов’язані з технологією зберігання відпрацьованого ядерного палива та контролю його стану.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію