ВСІ НОВИНИ

Прес-служба ДАЗВ ознайомила колег із США з особливостями інформаційної роботи під час надзвичайних ситуацій

Прес-служба Державного агентства України з управління зоною відчуження представила український досвід інформування населення та співпраці з представниками ЗМІ під час надзвичайних ситуацій. Це відбулося в рамках V-й Національної координаційної наради з удосконалення попередження і безпечного гасіння лісових пожеж у зоні відчуження та комунікацій з громадськістю, що проходить у м. Києві.

«Ми маємо справу з радіоактивно забрудненою територією, тому будь-яка надзвичайна подія в зоні відчуження (особливо пожежа) розглядається через призму радіаційної безпеки. Вона автоматично потрапляє в центр уваги ЗМІ, адже події, пов'язані з ризиком радіоактивного забруднення, викликають резонанс в суспільстві. Тому для нас надзвичайно важливо оперативно забезпечити якісне інформування громадян у разі виникнення надзвичайних ситуацій на території зони відчуження», - розповідає керівник прес-служби Ірина Чередніченко.

Фахівці ознайомили колег з Лісової Служби США з дієвим кейсом комунікації під час пожежі, яка виникла у зоні відчуження у червні 2017 року. Зокрема, поділилися позитивним досвідом того, як у кризовій ситуації у максимально стислі терміни подати повну і достовірну інформацію про реальний стан справ, а також забезпечити оперативне інформування профільного міністерства, Громадської ради та органів виконавчої влади прилеглих територій про радіаційну обстановку в зоні відчуження.

Презентований план комунікацій ДАЗВ отримав схвальні відгуки від американських спеціалістів зі зв’язків з громадськістю.

Довідкова інформація
Захід проходить в рамках проекту технічної допомоги Лісової Служби США у триденному форматі та організований Державним агентством України з управління зоною відчуження, Державною службою України з надзвичайних ситуацій, Регіональним Східноєвропейським центром моніторингу пожеж (REEFMC) та Національним університетом біоресурсів і природокористування України.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію