ВСІ НОВИНИ

Прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» (щодо збільшення видатків на надання медичної допомоги працівникам зони відчуження за рахунок резерву коштів медичної субвенції)»

Прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» (щодо збільшення видатків на надання медичної допомоги працівникам зони відчуження за рахунок резерву коштів медичної субвенції)».

Законодавчим актом збільшено на 10050,9 тис. гривень фінансування бюджетної програми «спеціалізована консультативна амбулаторно-поліклінічна та стоматологічна допомога, що надається вищими навчальними закладами, науково-дослідними установами та загальнодержавними закладами охорони здоров'я» (код 2301200) та одночасно зменшено на цю ж суму видатки на бюджетну програму «медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» (код 2311410).

Згідно із Законом, додаткові видатки спрямовано на фінансування витрат на надання медичної допомоги працівникам зони відчуження, що обслуговуються в Державному закладі «Спеціалізована медико-санітарна частина № 16 Міністерства охорони здоров’я України» (м. Чорнобиль, Київська обл.)».

Відповідні зміни внесено до додатків № 3 «Розподіл видатків Державного бюджету України на 2016 рік» та № 6 «Міжбюджетні трансферти (базова та реверсна дотації, освітня та медична субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам) на 2016 рік», затверджених Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік»,
Проект Закону зареєстровано за 4450.

За матеріалами офіційного веб-порталу
Верховної Ради України

Довідка
Державний заклад «Спеціалізована медико-санітарна частина № 16 Міністерства охорони здоров’я України» ( м. Чорнобиль, Київська обл.)»
обслуговує виключно працівників зони відчуження, які працюють вахтовим методом і є жителями всіх регіонів України, чисельністю понад 9380 осіб.

 

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію