ВСІ НОВИНИ

Про навчання в Українському радіологічному учбовому центрі

У квітні Український радіологічний учбовий центр (УРУЦ) в рамках виконання програми основної діяльності на 2016 рік провів навчання з підвищення кваліфікації працівників Державної корпорації «УкрДО Радон» за курсом: «Радіаційна безпека поводження з радіоактивними відходами».

Навчання пройшли фахівці з п’ятьох підприємств ДК «УкрДО «Радон» – керівні та інженерно-технічні кадри в галузі поводження з РАВ з ДСП «ЦППРВ» та Дніпропетровського, Львівського, Одеського та Харківського державних міжобласних спеціальних комбінатів.

Також було проведено навчання з підвищення кваліфікації фахівців-радіологів, які працюють в галузі радіологічного контролю Мережі радіомоніторингу України за курсом: «Основи радіомоніторингу та прилади радіаційного контролю».

Лекції на курсах підвищення кваліфікації читали провідні фахівці у галузі поводження з РАВ, радіоекології, радіаційної безпеки та регулювання радіаційного захисту.

У навчаннях взяли участь фахівці-радіологи з Волинської, Київської, Рівненської, Чернігівської областей та м. Києва.

За результатами навчань, після успішного проходження комп’ютерного тестування та здачі заліків, слухачам були вручені свідоцтва про підвищення кваліфікації та атестати.

Раніше, в березні в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області (м.Чернігів) пройшли навчання спеціалісти відділу захисту та спецроботи ДП «ЦОТІЗ».

 

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію