ВСІ НОВИНИ

Про порушення вимог режиму радіаційної безпеки у зоні відчуження

6 травня 2017 року під час патрулювання відселеного міста Прип’ять працівники Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС спільно з фахівцями загону охорони № 3 Відділення забезпечення фізичного захисту та охорони об’єктів зони відчуження ДСП «Чорнобильський спецкомбінат» затримали чотирьох громадян України – трьох жінок з м. Одеси та чоловіка з м. Києва.

Того ж самого дня працівники Відділу поліції зони Чорнобильської АЕС затримали у м. Чорнобилі двох жителів м. Києва.

Усі вони незаконно проникли на територію зони відчуження поза контрольно-пропускними пунктами з метою екстремального туризму.

Стосовно цих громадян було складено протоколи за статтею 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали справ передані до Славутицького міського суду та Іванківського районного суду Київської області.

Нагадуємо: відвідування зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення регламентується Законом України «Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи», а також Порядком відвідування зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення, з текстом якого можна ознайомитися на веб-сайті Державного агентства України з управління зоною відчуження: www.dazv.gov.ua.

Робота з виявлення порушників правового і радіаційного режиму на території зони відчуження триває.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію