ВСІ НОВИНИ

Про видачу спеціальних дозволів на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження

Державне агентство України з управління зоною відчуження відповідно до покладених на нього функцій продовжує здійснювати видачу суб'єктам господарювання спеціальних дозволів на право провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення.

З кінця серпня 2017 року і по нинішній день спецдозволи отримали:

Товариства з обмеженою відповідальністю: «Світязь», «Енергосервісна компанія «ЕСКО УКРАЇНА», «Грін Трейдінг», «БК «Укрбудмонтаж»;
Одинадцятий державний пожежно-рятувальний загін (м. Чорнобиль) Головного управління ДСНС України у Київській області;
Державна установа «Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України»;
Приватне акціонерне товариство «Укренергомонтаж».

Інформаційна довідка
Видача спецдозволів здійснюється відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2000 р. № 1869 «Про затвердження Порядку видачі спеціальних дозволів на провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення» та наказу ДАЗВ від 15.08.2017 № 112 «Про затвердження Інструкції щодо умов і вимог провадження окремих видів діяльності на території зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення та контролю за їх дотриманням». З цими документами можна ознайомитися на офіційному веб-сайті ДАЗВ www.dazv.gov.ua.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію