ВСІ НОВИНИ

Про засідання Ради голів ППО Чорнобильської ООП

29 березня під керівництвом Представника Атомпрофспілки в Чорнобильській об’єднаній організації профспілки (ЧООП) Миколи Тетеріна відбулося чергове засідання Ради голів первинних профспілкових організацій ЧООП.

Було заслухано інформацію про: стан справ з підготовки до затвердження постанов Кабінету Міністрів України про доплату за роботу в зоні відчуження та затвердження списків працівників, зайнятих на роботах з особливо шкідливими умовами праці (Списки № 1 та № 2); медичне забезпечення працівників підприємств зони відчуження; рішення VII з’їзду Федерації профспілок України; підготовку до VII пленуму ЦК Атомпрофспілки; поточний стан справ на підприємствах зони відчуження.

Голова профспілки поінформував присутніх про хід виконання заходів до 30-х роковин Чорнобильської катастрофи, зокрема про підготовку до випуску пам’ятної книги «День ліквідатора», виготовлення плит на Стелу Пам’яті у Парку Слави у Чорнобилі.

Наприкінці засідання було вирішено: інформацію взяти до відома, головам первинних профспілкових організацій довести її до відома членів профспілки. Було також визначено низку завдань для подальшої роботи.

 

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію