ВСІ НОВИНИ

Продовжено аерогеофізичні дослідження на територіях розташування пунктів тимчасової локалізації радіоактивних відходів (ПТЛРВ) у зоні відчуження

31 березня в рамках проекту U4.01/10-C+D+F було продовжено аерогеофізичні дослідження на територіях розташування ПТЛРВ у зоні відчуження.

Дослідження проводились аерогаммазйомкою з використанням безпілотних літальних апаратів. Також при дослідженнях використовувались сцинтиляційні детектори з високою роздільною здатністю та інфрачервоні датчики.

Нині проводяться роботи на території ПТЛРВ «Станція Янів». Раніше було проведено обстеження територій загальною площею близько 3 км2.

За результатами аналізу попередніх випробувань було уточнено графік наступних робіт.


Довідка. Проект U4.01/10-C+D+F «Підтримка у поводженні з радіоактивними відходами в Україні» (підпроект D «Обстеження пунктів локалізації та тимчасового зберігання радіоактивних відходів у Чорнобильській зоні відчуження») за Контрактом між компанією PLEJADES GmbH і НІГ «Пульсар» ДУ «ІГНС НАН України» EuropeAid / 134801/C/SER / UA.

Метою виконання робіт є визначення місць розташування траншей і буртів з радіоактивними відходами на територіях ПТЛРВ у Чорнобильській зоні відчуження із забезпеченням вимог безпеки.

Виконавець робіт – Науково-дослідницька група «Пульсар» спільно з ДУ «Інститут геохімії навколишнього середовища НАН України».

Замовник – Компанія PLEJADES GmbH Independent Experts.

Кінцевий користувач – ДСП «ЦППРВ».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію