ВСІ НОВИНИ

Проект СВЯП-2: розпочалися випробування одного із найважливіших пристроїв для поводження з відпрацьованим ядерним паливом

19 липня 2017 року розпочалися випробування одного із найважливіших пристроїв для поводження з відпрацьованим ядерним паливом Чорнобильської АЕС - стикувального пристрою для вагона-контейнера ТК-8.

Пристрій для підключення створений німецькою компанією BNG відповідно до технічного завдання на виготовлення і поставку обладнання для проекту будівництва сховища відпрацьованого ядерного палива Чорнобильської АЕС.

Безпосередньо після поставки всіх його вузлів пристрій було змонтовано, після чого настала черга виконання пуско-налагоджувальних робіт відповідно до програми індивідуальних випробувань.

У рамках цих випробувань проходить перевірка сумісності обладнання стикувального пристрою вагона-контейнера ТК-8 та нового вагона-контейнера ТК-700, який було спроектовано та зібрано для даного проекту компанією «АТ Skoda JS a.s.» (Чеська Республіка).

Успішне виконання цих індивідуальних випробувань дозволить в подальшому перейти до комплексних випробувань нового вагона-контейнера ТК-700.

Початок «гарячих» випробувань на СВЯП-2 заплановано на грудень 2017 року.

За матеріалами офіційного веб-сайту
ДСП «Чорнобильська АЕС»

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію