ВСІ НОВИНИ

Профільний комітет Верховної Ради звернеться до Прем’єр-міністра України за необхідністю поновлення видатків у державному бюджеті на природоохоронні заходи та управління зоною відчуження

23 квітня відбулося засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування в режимі відеоконференції за участі Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Сергія Калашника і заступника Міністра енергетики та захисту довкілля Романа Абрамовського.

Під час засідання Голова ДАЗВ поінформував про стан лісових пожеж у зоні відчуження, рівень радіаційного фону та безпеку об’єктів критичної інфраструктури.

Також, під час засідання відбулося обговорення проєкту Постанови Верховної Ради України про Програму діяльності Кабінету Міністрів України №3330 від 13.04.2020 року, яка на думку народних депутатів не враховує тих вимог, що є обов’язковими для держави. Зокрема, конституційних вимог із запобігання забрудненню і збереженню чистого довкілля, натомість - передбачає скорочення витрат на природоохоронні заходи.

За результатами засідання комітету було прийнято рішення направити комітетське колективне звернення до Прем’єр-міністра України щодо поновлення видатків у державному бюджеті на природоохоронні заходи та управління зоною відчуження, які були передбачені попереднім бюджетом.

Окрім цього, профільний комітет рекомендуватиме Комітету з питань економічного розвитку внести на розгляд ВРУ пропозицію про надання Кабінету Міністрів України можливості доопрацювати Програму діяльності Уряду.

Також, цього дня частина народних депутатів із профільного комітету відвідали зону відчуження, щоб ознайомитися із роботою підроздів ДСНС та працівників лісових пожежних станцій ДСП «Північна Пуща», які продовжують локалізацію пожеж на території Луб’янського, Дитятківського, Денисовицького, Котовського, Корогодського та Паришівського лісництв.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію