ВСІ НОВИНИ

Проведення наукових досліджень у зоні відчуження

З 4 по 7 грудня 2016 р. у зоні відчуження тривав робочий візит представників Українського науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології (УкрНДІСГР) Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП), групи вітчизняних та іноземних науковців, а також фахівця Норвезького університету наук про життя центру радіоактивності навколишнього середовища (NMBU/CERAD).
У ході візиту іноземна делегація науковців зустрілась з фахівцями Державного спеціалізованого підприємства «Екоцентр».

Спільні радіоекологічні дослідження спеціалістів УкрНДІСГР НУБіП і ДСП «Екоцентр» регламентовані договором про науково-технічну співпрацю між НУБіП і ДСП «Екоцентр» та угодою про співробітництво в галузі ядерної безпеки і радіаційного захисту.
На сьогодні проведено спільні спостереження за об’єктами навколишнього середовища (ґрунти, рослинність, поверхневі води, гідробіонти) та здійснено відбір зразків для подальших хімічних і радіометричних аналізів щодо визначення періодів накопичення і виведення радіонуклідів з організму риб в природному середовищі на території зон відчуження і безумовного (обов'язкового) відселення.
Науковці відвідали експериментальні полігони УкрНДІСГР НУБіП та ДСП «Екоцентр» (ПТЛРВ «Рудий ліс», водойма-охолоджувач, водойми лівобережної заплави річки Прип’ять в 10-кілометровій зоні Чорнобильської АЕС).

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію