ВСІ НОВИНИ

Проведено аналіз своєчасного подання електронних декларацій працівниками підприємств, що належать до сфери управління ДАЗВ

Дотримання чинного антикорупційного законодавства є одним із пріоритетних завдань Державного агентства України з управління зоною відчуження.

Відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та з метою належного виконання Плану заходів ДАЗВ, спрямованих на запобігання та виявлення корупції на 2017 рік, проведено аналіз своєчасного подання електронних декларацій працівниками підприємств, що належать до сфери управління ДАЗВ, та наявності конфлікту інтересів.

Як повідомив головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції ДАЗВ Євген Крамаренко, належна організація запобігання і протидії корупції є одним з найважливіших завдань, яке перебуває на постійному контролі керівництва ДАЗВ. Нині відбувається підведення підсумків виконання антикорупційної програми ДАЗВ на 2017 рік. У подальшому заплановано постійне проведення роз’яснювальної роботи, організація навчання для формування єдиного підходу до розуміння і дотримання правил антикорупційної політики та правил запобігання і врегулювання конфлікту інтересів відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», підвищення рівня професійної етики. У той же час ДАЗВ вживає заходів щодо підготовки та затвердження антикорупційної програми на 2018 рік. Результати роботи за 2017 рік будуть відображені на офіційному веб-сайті ДАЗВ.

Для своєчасного подання декларацій у 2018 році публікуємо Рекомендації НАЗК суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні.


 PDF document 48
Рекомендації НАЗК суб'єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію