ВСІ НОВИНИ

Проведено другий етап реалізації проекту Генерального секретаріату Інтерполу STONE в Україні

З 6 по 8 червня у Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота (м. Черкаси), в рамках реалізації проекту Генерального секретаріату міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол STONE в Україні, проведений другий етап проекту, а саме: міжнародний тренінг за напрямом виконання операцій з виявлення ядерної контрабанди, розслідування таких випадків на кордоні.

Участь у тренінгу взяли представники Державної прикордонної служби, Державної фіскальної служби, Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, Державної інспекції ядерного регулювання та Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ), зокрема фахівці Державної корпорації «Українське державне об’єднання «Радон» (ДК «УкрДО «Радон»).

У ході навчання представники ДАЗВ та ДК «УкрДО «Радон» брали активну участь в організації та проведенні практичних занять з використанням сучасного обладнання для виявлення радіоактивних речовин та ядерних матеріалів.

Учасники тренінгу знайомились з порядком використання цього обладнання, заходами, які вживаються при виявленні небезпечних речовин на державному кордоні, а також з організацією взаємодії відомств при реагуванні на такі випадки.

За результатами тренінгу будуть підбиті підсумки та визначені заходи щодо реалізації третього етапу проекту «STONE» під час проведення практичного тренінгу на державному кордоні у липні 2017 року.

 

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію