ВСІ НОВИНИ

Проведено інструктивно-методичний збір

24 лютого проведено інструктивно-методичний збір з начальниками штабів та фахівцями цивільного захисту (ЦЗ) підприємств, установ та організацій зони відчуження щодо підсумків виконання заходів ЦЗ за 2015 рік та надання методичних рекомендацій з цього питання на 2016 рік.

Збори проводились фахівцями відділу цивільного захисту та спецроботи ДП «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» із залученням працівників Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина № 16» та Другого державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України (м.Чорнобиль).

Присутні отримали вичерпну інформацію за темами:

1. Негативний вплив на здоров’я персоналу шкідливих факторів навколишнього природного середовища та наслідків НС, а також умов для виникнення і поширення інфекційних захворювань. Вимоги наказу МОЗ України від 13.11.2009 № 833 «Про удосконалення системи підготовки з надання першої невідкладної медичної допомоги».

2. Дії персоналу підприємств зони відчуження при загрозі виникнення (виникненні) надзвичайних ситуацій природного характеру.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію