ВСІ НОВИНИ

Рахункова палата України вважає внутрішнє середовище, створене на ЧАЕС, надійним

Фінансова та бюджетна звітність Чорнобильської АЕС у цілому забезпечує надання достовірних даних щодо надходжень та витрат бюджетних коштів на ЧАЕС. Про це йшлося на засіданні Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, де було розглянуто звіт Рахункової палати України (РПУ) щодо діяльності ДСП «ЧАЕС».

Зокрема, результати проведеного РПУ аудиту засвідчили, що усі суми – як від державного бюджетного цільового фінансування, так і від міжнародної технічної допомоги – повною мірою показані у звітності ДСП «ЧАЕС».

«На станції забезпечено цільове використання виділених з державного бюджету коштів, яке повністю відповідає вимогам Порядку перерахування внеску України до Чорнобильського фонду «Укриття», а також Порядку використання коштів, передбачених у бюджеті країни для підтримки у безпечному стані енергоблоків ЧАЕС та об'єкта «Укриття» і здійснення заходів щодо підготовки до зняття станції з експлуатації» – зазначено у звіті.

Фінансовий аудит, проведений РПУ, виявив у фінансовій звітності ДСП «ЧАЕС» незначні помилки та відхилення, які сумарно становлять 0,01% валюти балансу. Однак у звіті підкреслено, що ціі недоліки жодним чином не викривляють інформацію про загальний фінансовий стан підприємства.

Згідно з висновком Рахункової палати України, внутрішнє середовище, створене ДСП «ЧАЕС», є достатньо надійним для складання достовірної бюджетної та фінансової звітності, а також спроможним мінімізувати ризики та сприяти досягненню визначених підприємством цілей.

За матеріалами веб-сайту
ДСП «Чорнобильська АЕС»

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію