ВСІ НОВИНИ

Результати підвищення рівня спецпідготовки рятувальників для ефективного реагування на надзвичайні ситуації у зоні відчуження

На початку січня особовий склад Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (11-ДПРЗ) м. Чорнобиль провів практичне відпрацювання нормативу зі спеціальної фізичної підготовки – збір і виїзд за сигналом «Тривога».

Мета заняття – підвищення рівня професійних знань, формування вмінь і навичок керування силами та засобами при ліквідації надзвичайної ситуації.

За словами заступника начальника оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Київській області, підполковника служби цивільного захисту Сергія Гребенюка, особливу увагу було акцентовано на перевірці фактичного рівня теоретичних знань особового складу караулу. «Від практичних занять фахівців пожежно-рятувальних підрозділів залежить рівень пожежної безпеки та підтримання надійного протипожежного режиму в зоні відчуження», – зазначив він.

У ході практичного відпрацювання рятувальники показали чіткі вміння, високий рівень теоретичних знань та практичних навичок.

Подібні заняття проводяться впродовж усього року з метою підвищення готовності до дій за призначенням і вдосконалення професійної майстерності особового складу.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію