ВСІ НОВИНИ

Результати проведення тимчасових вогневих робіт на ДСП «Чорнобильська АЕС»

20 листопада 2017 року фахівці Відділення організації запобігання надзвичайним ситуаціям по ДСП «Чорнобильська АЕС» Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) (11 ДПРЗ) проконтролювали виконання тимчасових вогневих робіт, які проводяться на території транспортного цеху підприємства.

За словами начальника 11 ДПРЗ Сергія Шматка, у ході перевірки встановлено, що вогневі роботи проводяться згідно з вимогами нормативних документів.

З метою підвищення рівня пожежної безпеки на підприємстві для фахівців транспортного цеху ДСП «Чорнобильська АЕС» було проведено додаткові інструктажі з пожежної безпеки для персоналу.

Інформаційна довідка

Для підтримання надійного протипожежного режиму на території ДСП «Чорнобильська АЕС» на різних об’єктах підприємства рятувальники постійно проводять перевірки та інструктажі для персоналу.

Забезпечення пожежної безпеки під час проведення будівельно-монтажних робіт на території ДСП «Чорнобильська АЕС» є невід’ємною складовою частиною надійного захисту об’єктів будівництва.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію