ВСІ НОВИНИ

Результати серпня щодо лісовідновлювальних робіт, протипожежних та лісогосподарських заходів у зоні відчуження

Упродовж минулого тижня, з метою охорони від пожеж, лісопорушень та браконьєрства, проводилося патрулювання лісів, перелогових земель та водної акваторії на площі 240,6 тис. га, були розчищені квартальні просіки та дороги протипожежного призначення протяжністю 56,5 кілометрів, а також доглянуті мінералізовані смуги та протипожежні розриви протяжністю 130 кілометрів.

За повідомленням директора ДСП «Північна Пуща» Романа Бондаренка, у лісництвах зони відчуження тривають роботи зі створення та доповнення лісових культур, проводиться підготовка ґрунту під культури наступного року, висівання та збір насіння.

Фахівці підприємства забезпечують утримання огорожі периметру зони відчуження та вживають заходів щодо відновлення знаків ідентифікації.
«Завдяки виконанню в повному обсязі профілактичних та попереджувальних протипожежних заходів у лісовому фонді зони відчуження пожеж не виникало», - зазначив Роман Бондаренко.

Довідково:
Функції збереження, відтворення та раціонального використання існуючих природних комплексів та їх окремих компонентів у зоні відчуження і зоні безумовного (обов’язкового) відселення, виконання наукових досліджень, відтворення біологічного розмаїття (у тому числі спеціальне використання об’єктів тваринного світу), забезпечення догляду за лісами завдяки реалізації спеціалізованих заходів радіаційного, протипожежного та санітарного захисту, спрямованого на запобігання винесенню радіоактивних відходів за межі зони відчуження, є основними з тих, що покладені на ДСП «Північна Пуща».

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію