ВСІ НОВИНИ

Результати зустрічі керівництва ДП «ЦОТІЗ» із представниками приватних компаній, які займаються організацією відвідування зони відчуження

21 лютого 2018 року в приміщенні Державного агентства України з управління зоною відчуження (м. Чорнобиль) відбулась зустріч керівника Державного підприємства «Центр організаційно-технічного і інформаційного забезпечення управління зоною відчуження» (ДП «ЦОТІЗ») Андрія Наумова з представниками приватних компаній, які займаються організацією відвідування зони відчуження іноземними громадянами, а також громадянами України.

На зустрічі розглядались питання щодо підвищення якості організації відвідування, страхування, харчування та поселення відвідувачів зони відчуження. У ході обговорення Андрій Наумов повідомив, що для покращення умов перебування на території зони відчуження, заплановане відкриття нового готелю в м. Чорнобиль та створення нових маршрутів до об’єктів огляду, які в подальшому будуть включені до маршрутів відвідування. Крім того, на сьогоднішній день на підприємстві опрацьовується питання щодо можливості запровадження системи електронних перепусток на територію зони відчуження для всіх категорій відвідувачів та створення інформаційного центру у двоповерхневій будівлі на КПП «Дитятки».

«Ми завжди відкриті для спілкування та будь-яких пропозицій щодо удосконалення співпраці», – зазначив наприкінці зустрічі Андрій Наумов.

Довідкова інформація

Організацію прийому іноземних та вітчизняних делегацій у зоні відчуження здійснює ДП «ЦОТІЗ». Відвідування зони відчуження дозволяється лише за умов дотримання правил радіаційної безпеки та виконання рекомендацій особи, що супроводжує відвідувачів у поїздках та слідкує, щоб не було відхилень від встановленого маршруту при пересуванні.

Відвідування зони відчуження регламентується «Порядком відвідування зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення», затвердженим наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 2 листопада 2011 р. № 1157. Детальніше з документом можна ознайомитися на офіційному веб-сайті ДАЗВ www.dazv.gov.ua за посиланням: http://dazv.gov.ua/poryadok-vidviduvannya-zoni-vidchuzhennya/skhema-ta-poryadok-organizatsiji-zakhodiv-shchodo-pidgotovki-vidviduvannya-zoni-vidchuzhennya-i-zoni-bezumovnogo-obov-yazkovogo-vidselennya.html.

Візити організовуються і проводяться виключно на підставі програм відвідування, які погоджуються і затверджуються керівництвом ДАЗВ.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію