ВСІ НОВИНИ

Руслана у Чорнобилі виступила на підтримку «зеленої» енергетики

За сприяння ДАЗВ у Чорнобилі посол відновлювальної енергії у світі Руслана презентувала соціальний проект «Чорнобиль RE:start», що присвячений ініціативі переходу України на 100% використання чистої енергії. Акція була приурочена до 33-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Під час заходу в місті Чорнобиль запалили сотні свічок, щоб вшанувати пам'ять ліквідаторів.

За словами організаторів, колись саме Чорнобильська АЕС була крапкою з якої розпочалася атомна енергетика в Україні і де відбулась найстрашніша в світі техногенна катастрофа, а сьогодні – це крапка відродження чистої енергії природи, яка сама себе «включила».

За словами Голови ДАЗВ Віталія Петрука, сьогодні Чорнобиль – це територія змін, де 85% відведено під Заповідник, а решта 15% – під промислову діяльність людини, у тому числі - розвиток альтернативної енергетики. Окрім того, сьогодні зона відчуження є джерелом натхнення для митців з усього світу і Агентство зі свого боку підтримує творчі проекти, адже це дозволяє ширшому колу людей побачити зону відчуження з іншого ракурсу – як зону відродження та розвитку.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
          (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію