ВСІ НОВИНИ

Рятувальники ДСП «Чорнобильська АЕС» проводять заняття та здобувають практичні навики

Запорукою чітких та злагоджених дій у непридатному для дихання середовищі під час гасіння пожеж є постійне навчання особового складу пожежно-рятувальних підрозділів правилам роботи в засобах індивідуального захисту дихання і зору на свіжому повітрі та в задимленому середовищі для здобуття практичних навиків.

15 травня 2017 року з рятувальниками Четвертого караулу Другої державної пожежно-рятувальної частини ДСП «Чорнобильська АЕС» було проведене практичне заняття зі спеціальної фізичної підготовки фахівців газодимозахисної служби на тему: «Правила роботи у ізолюючому дихальному апараті серії РА-90 Plus».

У ході практичного заняття основну мету досягнуто, рятувальники, які входять до ланки газодимозахисної служби, показали високий рівень підготовки під час роботи в ізолюючому дихальному апараті серії РА-90 Plus.

Довідка
Газодимозахисна служба є однією з головних у загальному комплексі спеціальних служб пожежної охорони і призначена для ведення дій підрозділів пожежної охорони в непридатному для дихання середовищі при рятуванні людей, гасінні пожеж і ліквідації наслідків аварій.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію