ВСІ НОВИНИ

Рятувальники зони відчуження провели роз'яснювальну роботу про необхідність дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального сезону

Щороку з початком опалювального сезону зростає кількість пожеж, пов’язаних з порушенням правил пожежної безпеки (використання несправних електрообігрівачів, опалювальних печей, короткі замикання внаслідок перевантаження електромереж тощо).

У зоні відчуження рятувальники Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (11 ДПРЗ) постійно вживають заходів щодо запобігання пожежам та дотримання правил радіаційної безпеки.

Зокрема, 28 та 29 жовтня 2017 року інспектори 11 ДПРЗ провели рейд, у ході якого ознайомлювали «самопоселенців» міста Чорнобиль з правилами пожежної безпеки, розповідали про основні причини виникнення пожеж та про вимоги до належного утримання пічного опалення і користування електроприладами.

За словами інспектора відділення організації запобігання надзвичайним ситуаціям по зоні відчуження, лейтенанта служби цивільного захисту 11 ДПРЗ Вікторії Воронович, рятувальники запропонували низку заходів щодо покращення протипожежного стану будинків, де мешкають «самопоселенці», а також провели профілактичні бесіди про запобігання пожежам.

Після завершення рейду рятувальники вручили «самопоселенцям» листівки та пам’ятки на протипожежну тематику.

Слід наголосити: дотримання правил пожежної безпеки під час експлуатації печей та користування обігрівальними приладами гарантує недопущення нещасних випадків, пов’язаних з пожежами, у побуті.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію