ВСІ НОВИНИ

Шановні колеги, друзі, українці!

Вітаю Вас з найвизначнішим державним святом – Днем Незалежності України!

27 років ми відзначаємо це свято, але 5-й рік поспіль особливо гостро відчуваємо значення поняття НЕЗАЛЕЖНІСТЬ.

У ці важкі для України часи патріотизм, прагнення до свободи та гідного життя дають українцям силу і віру, що ми, наші діти, онуки житимуть у вільній, мирній і безпечній країні.

Завжди пам’ятатимемо тих, хто виборов незалежність держави своєю кров’ю. Глибока шана всім тим, хто боронив та боронить нашу свободу, відстоює незалежність і територіальну цілісність держави!

Майже весь період боротьби з наслідками Чорнобильської катастрофи припадає на роки незалежності України! Найбільшим досягненням у цьому напрямі стала побудова та введення в експлуатацію «саркофагу» – нового безпечного конфайнмента, який захищатиме людство протягом наступних 100 років!

І нині наш Уряд і тисячі працівників зони відчуження продовжують працювати над тим, щоб в Україні та поза її межами завжди була радіаційна безпека!

Усім зичу міцного здоров’я, добра, щастя, миру, щедрої долі та наснаги в усіх Ваших справах. Бажаю, щоб Ваша праця на благо рідної Батьківщини та Українського народу була плідною і приносила задоволення, а віра у краще майбутнє крила для нових звершеннь на баго незалежності нашої держави.

Нехай безмежним буде джерело Вашої віри, надії та любові до України.

Слава Україні!

Голова ДАЗВ

Віталій Петрук

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42 (приймальня)
          (044) 594-82-45 (канцелярія)

office[]dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію