ВСІ НОВИНИ

Шановні працівники енергетичної галузі!

22 грудня, в день зимового сонцестояння, в Україні відзначається ваше професійне свято – День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна та необхідна. Адже нині ми навіть уявити не можемо свого життя – буденного, професійного, виробничого – без електричної енергії. Тому так цінується ваша наполеглива праця, високий професіоналізм, мужність, готовність до виконання важкої, часом небезпечної роботи у будь-який час доби, навіть за найнесприятливіших умов.

Ви – рушійна сила сучасного людського життя, ми завдячуємо вам теплом і світлом у домівках, почуваємося захищеними від усіляких негараздів на роботі – адже від злагодженої роботи наших енергетиків залежить не лише все виробництво і вся промисловість, але і економіка держави загалом.

Лише завдяки вашим зусиллям і високопрофесійній роботі керівництво ДАЗВ завжди було впевнене в енергетичних можливостях та перспективах зони відчуження, що сприяє виконанню завдань, поставлених перед нами державою. Сподіваємося на подальшу співпрацю у реалізації проектів, пов’язаних з розвитком альтернативних видів енергетики у зоні відчуження.

Дозвольте щиро привітати усіх працівників енергетичної галузі з професійним святом, побажати міцного здоров’я, великого достатку та злагоди у сім’ях, миру, впевненості у завтрашньому дні та безаварійної роботи!

Голова ДАЗВ
Віталій Петрук

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

office@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію