ВСІ НОВИНИ

Тимчасові вогневі роботи на промисловому майданчику ДСП «Чорнобильська АЕС» виконуються згідно з вимогами нормативних документів

У рамках реалізації проекту будівництва нового безпечного конфайнменту (НБК) та введення його в експлуатацію рятувальники Одинадцятого державного пожежно-рятувального загону (м. Чорнобиль) (11 ДПРЗ) постійно здійснюють контроль за виконанням тимчасових вогневих робіт на промисловому майданчику ДСП «Чорнобильська АЕС».

4 вересня фахівці Відділення 4-го караулу Другої державної пожежно-рятувальної частини ДСП «Чорнобильська АЕС» 11-го ДПРЗ проконтролювали виконання тимчасових вогневих робіт на покрівлі машинного залу четвертого енергоблока Чорнобильської АЕС.

За словами начальника 11 ДПРЗ Сергія Шматка, у ході перевірки на пожежній автоцистерні АЦ-40 (130) 63Б рятувальники забезпечили надійний контроль за рівнем пожежної безпеки в південному просторі НБК.

«Перевіркою встановлено, що вогневі роботи проводяться згідно з вимогами нормативних документів з пожежної безпеки», - зазначив він.

Довідково:
Забезпечення пожежної безпеки під час проведення будівельно-монтажних робіт на території ДСП «Чорнобильська АЕС» є невід’ємною складовою частиною надійного захисту об’єктів будівництва.

01133, м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26

Тел.: (044) 594-82-42
Факс: (044) 594-82-45

dazv@dazv.gov.ua

Запит на інформацію Альтернативна версія Повідом про корупцію